Kontakt

Zarząd



Wyzwolenia 18B
41-103 Siemianowice Śląskie

pon - pt: 7:00 - 16:00

Numery telefonów

Biuro :
e-mail: herbud@herbud.pl

Aleksander Hernik - Prezes Zarządu:
tel: 607-288-940
e-mail: aleksander.hernik@herbud.pl

Tomasz Zając - Prokurent:
tel: 603-931-855
e-mail: tomasz.zajac@herbud.pl

Beata Migas - Dyrektor Działu Finansowo-Personalnego:
tel: 661 964 140
e-mail: beata.migas@herbud.pl

Oddział Siemianowice Śl.



Wyzwolenia 18B
41-103 Siemianowice Śląskie

pon - pt: 7:00 - 16:00

Numery telefonów

Tomasz Zając- Dyrektor Oddziału :
tel: 603-931-855
e-mail: tomasz.zajac@herbud.pl

Biuro:
tel: 32 608-13-44
fax: 32 608-13-45
e-mail: siemianowice@herbud.pl

Oddział Opole



Budowlanych 52
45-124 Opole

pon - pt: 8:00 - 16:00

Numery telefonów

Arkadiusz Wycisk - Dyrektor Oddziału :
tel: 783-130-003
e-mail: arkadiusz.wycisk@herbud.pl

Biuro:
tel: 77 454-08-64
fax: 77 454-08-68
e-mail: opole@herbud.pl

Oddział Warszawa



Zegrzyńska 6
05-119 Legionowo

pon - pt: 8:00 - 16:00

Numery telefonów

Tomasz Dunajewski- Dyrektor Oddziału :
tel: 661-964-066
e-mail: tomasz.dunajewski@herbud.pl

Biuro:
tel: 22 766-46-50
fax: 22 766-46-70
e-mail: warszawa@herbud.pl

Oddział Tarnów



Chemiczna 112 A
33-101 Tarnów

pon - pt: 8:00 - 16:00

Numery telefonów

Katarzyna Siedlecka- Zięba- Dyrektor Oddziału :
tel: 781-170-007
e-mail: katarzyna.siedlecka-zieba@herbud.pl

Biuro:
tel: 14 631-39-80
fax: 14 633-03-07
e-mail: tarnow@herbud.pl

Oddział Poznań



Lubelska 7B
61-321 Poznań

pon - pt: 8:00 - 16:00

Numery telefonów

Rafał Spiżak- Dyrektor Regionalny - Polska Zachodnia:
tel: 605-602-935
e-mail: rafal.spizak@herbud.pl

Biuro:
tel: 61 306-78-78
fax: 61 306-78-79
e-mail: poznan@herbud.pl