Kariera

Firma Herbud poszukuje pracowników na stanowisko:

* PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

* REFERENT DS. SPRZEDAŻY

* KIEROWCA KAT. B- MAGAZYNIER

MIEJSCA PRACY PRUSZCZ GDAŃSKI

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów (firmy instalacyjne w branży HVAC/Industry/Marine)

  • przygotowywanie ofert

  • monitorowanie bieżące rynku instalacji branż HVAC/Industry/Marine

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • zaangażowanie

  • chęć do pracy

  • samodyscyplina

  • dyspozycyjność

  • znajomość rynku/firm w branży HVAC/Industry/Marine

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • możliwość rozwoju

  • samochód służbowy

  • telefon służbowy

  • laptop służbowy

  • wynagrodzenie podstawowe

  • system motywacyjny/premiowy

  • przyjazną atmosferę

 Referent do spraw sprzedaży

  • Prowadzenie dokumentacji zakupowo-sprzedażowo-magazynowej.

  • Prace administracyjne.

  • Obsługa klienta - sprzedaż i zamówienia.

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

  • Współpraca z pozostałymi oddziałami firmy w celu zabezpieczenia właściwej i terminowej realizacji zamówień oraz zleceń.

  • Analiza zamówień niezrealizowanych i stanów magazynowych.

  • Czynny udział w rozwoju spółki.

  • Zdolności interpersonalne.

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i sumienność.

  • Chęć rozwoju własnego i udziału w rozwoju spółki.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole.

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale obsługi: klienta, logistyki, zakupów (mile widziane).

  • Umowa o PRACĘ

  • Możliwość podwyższania kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy + system premiowy.

    KIEROWCA KAT. B- MAGAZYNIER

    • prawo jazdy kat. B

    • uprawnienia na wózekwidłowy

    • pracowitość

    • odpowiedzialność

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    • umowa o pracę ( praca od poniedziałku do piątku )

    • atrakcyjne zarobki

    • praca w stabilnej firmie.

 CV  prosimy przesyłać na adres email: praca@herbud.pl

lub listownie na adres siedziby firmy HERBUD

Klauzula informacyjna – RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych o związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „HERBUD Sp. o.o.” z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, zwana dalej Spółką;

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a;

3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;

4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji;

5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody sprzed jej cofnięciem;

6. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.;

7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne;

8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

9. Prosimy o nie zamieszczanie zdjęć w CV.